biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

POOLNEO.PL | Kim jesteśmy? 

POOLNEO.PL to kameralny oraz zgrany zespół, których połączyła wzajemna pasja - do wody i basenów. Złączyła nas też potrzeba wdrożenia pewnej idei - zapragnęliśmy rozpowszechnić naszą fascynację szerszej publiczności, pokazując jak niesamowite korzyści dla ducha i zdrowia, daje posiadanie własnego basenu. Uznaliśmy, że sklep internetowy, będzie dawał taką możliwość, dodatkowo pozwalałby innym użytkownikom być zaufanym miejscem, gdzie mogą spełnić swoje marzenie o basenie. 

Dlatego w 2019 roku powiedzieliśmy sobie - Czas na realne działanie! -  biorąc się ostro do pracy. Tak właśnie zrodziło się POOLNEO.PL - miejsce w internecie, które stara się uczynić "świat lepszym", upiększając co prawda, jego niewielki skrawek - ale taki, w którym, w centralnym miejscu jesteś właśnie Ty. 


Nasz cel

Nasz cały kilkuosobowy zespół- od Prezesa, Specjalistów ds. sprzedaży internetowej i Pracowników biurowych, nakierowany jest zgodnie na jeden cel - stworzenie takiego sklepu internetowego z basenami, w którym sami chcielibyśmy kupować! 

Oferujemy więc naszym klientom najlepsze produkty, w jak najkorzystniejszych cenach. Począwszy od nowoczesnych odkurzaczy basenowych, pomp ciepła do basenu, pomp filtracyjnych skimmerów basenowych, a na skutecznej chemii do basenu skończywszy - by całe potrzebne wyposażenie do basenu znaleźli w jednym miejscu. 

Dla kogo skierowana jest nasza oferta? 

Działamy z myślą o początkujących sympatykach basenu, którzy potrzebują właściwego pokierowania - pomocnej, fachowej ręki, dającej szansę na uniknięcie pewnych pułapek, oraz złego ulokowania pieniędzy, które w konsekwencji doprowadzą do zniechęcenia tematyką basenową. 

Z kolei osoby dobrze zorientowane, będą pozytywnie zaskoczone naszą szeroką wiedzą i znajdą w nas interesującego, rzetelnego rozmówcę, z którym można uczciwie podyskutować o technologii basenowej, ponieważ nie boimy się trudnych i wymagających pytań. 

Dlaczego powinieneś się nią zainteresować i co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Bo nie jesteśmy firmą "obecną 15 lat na rynku"!

Brzmi paradoksalnie, prawda? Ale w tym tkwi nasza siła! Czasami marka obecna na rynku od lat, przypomina "rozleniwionego, tłustego kota". Brak w niej chęci rozwoju, panuje przekonanie o znajomości wszystkich aspektów, nie ma też nieszablonowego myślenia, a klient może być potraktowany jak niechciany natręt - bo w końcu "jak nie ten, to inny". 

Jesteśmy całkowitym tego przeciwieństwem, odrzucając zdecydowanie takie podejście! 

  • Bo dajemy Ci szeroki wybór - wyłącznie poważnych produktów

Jesteśmy latarnią morską, w morzu bylejakości i sprzętu wątpliwego pochodzenia. U nas tego nie znajdziesz, bo sami unikamy kupowania słabego wyposażenia do basenów. Wskażemy Ci to, co wartościowe i najbardziej adekwatne do Twoich potrzeb.

  • Bo szybko realizujemy zlecenia...

Wiemy, że czas to pieniądz. Realna waluta. Nikt nie lubi długo czekać - zwłaszcza że wiąże się to często ze zmarnotrawieniem czasu, którego w rozpędzonym do granic możliwości świecie, mamy coraz mniej. 

  • ...i jesteśmy w stałym kontakcie

Od czekania gorszy jest tylko brak kontaktu ze sprzedającym. Na bieżąco informujemy o wszystkim. Gdy dzwonisz zawsze znajdujemy dla Ciebie czas - dając też możliwość wyboru kontaktu - mailowo lub telefonicznie - dla Twojej wygody i większego komfortu. 

  • Bo mamy jeszcze mnóstwo innych zalet

Dział Assistance 24/7 - ratujemy z opresji także po godzinach i udostępniając np. odkurzaczy basenowy na czas ekspresowej naprawy! Jako jedyni w Polsce posiadamy, centrum testowe do robotów basenowych. Inwestujemy w dobre produkty, własnej marki, w przystępnych cenach (w tym - w akcesoria do basenów). Piszemy rzetelne oraz sprawdzone informacje blogowe - w trosce o Twój udany zakup!

Wszystko to, by spełnić marzenie o własnym basenie!
________________________________

O firmie:

________________________________

SAUNEO SP Z.O.O

NIP: 9671428729
REGON: 383910981
Ulica: Gdańska 163/123
Miasto: 85-915 Bydgoszcz
Wysokość kapitału zakładowego: 80 000,00 ZŁ


Dział firmy:  baseny
Adres strony internetowej: www.poolneo.pl
Telefon kontaktowy: 52 335 30 69 
Mail kontaktowy: biuro@poolneo.pl