Automatyczny odkurzacz do basenu Zodiac RA 6570
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Automatyczny odkurzacz do basenu Zodiac RA 6570

Zodiac RA 6570 jest unowocześnioną wersją swojego niezwykle udanego i wyjątkowego poprzednika - Zodiaca RA 6370. Ten robot sprzątający do basenu zaskoczy użytkownika kilkoma zmianami i nowinkami - są to czujnik ciśnienia, a także dodatkowy program czyszczący, oraz większe możliwości konfiguracji w aplikacji. Teraz możesz ręcznie regulować czas pracy robota - sam decydujesz czy ma sprzątać basen 30 minut, czy (maksymalnie) 3,5 godziny. 

6 999,00 zł (brutto) 5 690,24 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Automatyczny odkurzacz do basenu Zodiac RA 6570 

Robot do czyszczenia basenu Zodiac RA 6570 jest zaawansowanym urządzeniem, bogatym w najnowocześniejsze nowinki technologiczne, które pozwolą dokładnie wyczyścić basen w krótkim czasie, przy marginalnej inicjatywie i niemal zerowym wysiłku. Zodiac RA 6570 sprawdzi się w basenie o każdym kształcie i wykończeniu, o maksymalnym rozmiarze 12 metrów długości. Wyprzątnie domową pływalnię kompleksowo - na dnie, ścianach (które są najtrudniejszym miejscem w ręcznym myciu) i linii brzegowej (gdzie zbiera się z kolei najwięcej brudu).

Nowoczesna technologia w robocie basenowym Zodiac RA 6570 

Odkurzacze basenowe wyposażono w nowoczesny system Sensor Nav System. To technologia rozpoznająca konfigurację basenu i dostosowujący ruch robota basenowego oraz czas czyszczenia, do specyfiki konkretnego obiektu. O najwyższą jakość mycia basenu dba też opatentowana technologia Zodiac, zapewniająca cyklonowe, mocne i stałe zasysanie o dużej wydajności i szerokości ssania. W standardowym wyposażeniu znalazło się też miejsce dla ultradokładnego, pojemnego filtra 60μ, wyłapującego nawet te najdrobniejsze zabrudzenia. Dodatkowo pokrywa filtra wykonana została z transparentnego tworzywa, co umożliwia pełną kontrolę ilości zanieczyszczeń zgromadzonych w kasecie filtra. 

W modelu Zodiac RA 6570 zainstalowano również specjalnie zaprojektowany system obniżający wagę urządzenia podczas wyjmowania go z wody - Lift System. Natomiast dzięki aplikacji iAquaLink możliwy jest monitoring cyklu czyszczenia i zdalne sterowanie pracą robota do basenu

Co nowego w modelu Zodiac RA 6570? 

Zodiac RA 6570 jest unowocześnioną wersją swojego niezwykle udanego i wyjątkowego poprzednika - Zodiaca RA 6370. Ten robot sprzątający do basenu zaskoczy użytkownika kilkoma zmianami i nowinkami - są to czujnik ciśnienia, a także dodatkowy program czyszczący, oraz większe możliwości konfiguracji w aplikacji. Teraz możesz ręcznie regulować czas pracy robota - sam decydujesz czy ma sprzątać basen 30 minut, czy (maksymalnie) 3,5 godziny. 

Obszar pracy dno, ściany i linia brzegowa, baseny do 12 metrów
Czas pracy 3 programy - szybki - dno; smart i ultra - dno, ściany i linia brzegowa; czas pracy od 30 minut do 3,5 godziny
Szczotka 1 - PVC
Dostęp do filtrów od góry
Liczba silników 2
Wydajność filtra i ssania  5 litrów, 60μ
Kabel 18 m
Wymiary (DxSxW) 43 cm x 40 cm x 30 cm
Waga 10 kg
WR000219
Czyszczenie
Dno | Ściana | Brzeg
Szczotka
PVC
Długość kabla [m]
18
Długość basenu [m]
12