Kontakt z nami pod numerem: 52 335 30 69 lub adresem: biuro@poolneo.pl

BASENY DREWNIANE

Basen z drewna – dla wielbicieli wody i rustykalnych rozwiązań

Na słowo rustykalny, przed oczami z większości z nas, staje wiejski, drewniany i wielopokoleniowy dom w otoczeniu łąk oraz lasów. To styl chętnie wybierany przez osoby, które dążą do życia w zgodzie z doktryną „slow life” – gdzie nadrzedną wartością jest zgoda z naturą, rodzina i domowe pielesze. Ukoronowaniem takiego sielskiego obrazu, a także doskonałą rozrywką dla całej rodziny, będzie drewniany basen w ogrodzie, wspaniale harmonizujący się zresztą otoczenia.

Szlachetny materiał, wykonany ze starannie dobranego, litego drewna uzyskanego ze skandynawskich lasów - sosny północnej - budulca unikatowego, trwałego i mocnego. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Basen skandynawski 

Basen ogrodowy z litego, sosnowego drewna wprost ze skandynawskiej głuszy, to produkt o doskonałym połączeniu funkcjonalności z estetyką. Baseny drewniane marki Poolnario to szeroki wybór pływalni ośmiokątnych, podłużnych, podłużnych modułowych, prostokątnych i prostokątnych modułowych.

Porównując je z basenami dmuchanymi, rozporowymi czy stelażowymi - cechuje je większa trwałość, czy wytrzymałość, a samo drewno (deski o grubości 45 mm) z kolei jest bardzo dobrym izolatorem, gwarantując dłuższe utrzymanie ciepłej wody. Poolnario w swoich produktach skrupulatnie zadbało o bezpieczeństwo najmłodszych.

Sprawdź też inne nasze baseny ogrodowe - w tym - baseny stalowe, linerowe