biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

BASENY OGRODOWE


Nowoczesne baseny ogrodowe - duże i tanie!

Gdy słupki rtęci pokażą na termometrze podwyższone temperatury, to znak, że warto rozejrzeć się za praktycznym i estetycznym urozmaiceniem przydomowego ogrodu. A co łączy te dwie cechy i jest dodatkowo wspaniałym sposobem do spędzania wolnego czasu z rodziną i zacieśnienia więzi? Oczywiście - basen ogrodowy! Dorosłym zapewni on skuteczną ochłodę, a dla najmłodszych będzie nie lada gratką oraz nieszablonowym placem zabaw. 

Basen ogrodowy - hit lata na lata!

Posiadanie basenu w ogrodzie ma ogrom zalet. Za taki prezent podziękuje Ci z pewnością Twoje zdrowie - nawet umiarkowanie regularne zanurzenie się w wodzie zredukuje nagromadzony stres i odciąży zmęczony organizm. Wdzięczność okaże też portfel, bo znajdą się oszczędności w biletach na prywatne pływalnie i odpadnie płacenie drogich wejściówek za krótkie pobyty w Aquaparkach. No a przede wszystkim, w basenie ogrodowym będzie można sobie pozwolić na prawdziwy relaks i prywatność, o którą tak przecież trudno w basenach publicznych. 

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jaki basen do ogrodu wybrać? 

W ofercie sklepu internetowego poolneo.pl możesz wybrać między basenami drewnianymi  i basenami stalowymi, zwanymi też niekiedy basenami kanadyjskimi. Pokrycie od środka, obydwu rodzajów basenów ogrodowych, wysokogatunkową folią PVC daje gwarancje, że będą to zakup nastawiony na wiele lat użytkowania, a nawet dekady! Basen foliowany cechuje bowiem duża odporność na promienie UV, panujące warunki atmosferyczne, pleśń oraz glony. 

Basen drewniany - piękno schowane w naturze

Moda ma to do siebie, że przychodzi falami, co sprawia, że w ostatnim czasie na nowo odkrywamy zjawiskowość przedmiotów docenianych przed laty. Podobnie rzecz ma się z drewnem, które ponownie zaczęło ozdabiać coraz więcej elementów, nie omijając przy tym basenów ogrodowych. Drewniany basen słusznie kojarzony jest z ekskluzywnością, solidnością oraz trwałością. A skrajnie surowy design, w skandynawskim stylu, dodatkowo będzie piękną ozdobą ogrodu, wprawiając w zachwyt domowników i gości. 

Basen stalowy - metalowa alternatywa dla murarki

Basen stalowy można potraktować jako ciekawą alternatywę do basenów murowanych, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie cenowe. Solidna konstrukcja i stosunkowo lekka waga, a także wysoka estetyka, to cechy, które wymieniane są wśród zalet tego rodzaju basenów. Wnętrze niecki pokrywane jest profesjonalną folią basenową o odpowiedniej grubości i niewrażliwości na chemię basenową oraz promieniowanie słoneczne, co zapewni długoletnie użytkowanie basenu ogrodowego, bez pogorszenia się jego walorów użytkowych.

Basen ogrodowy - zabawa i obowiązki 

Basen we własnym ogrodzie wiąże się również z obowiązkami i jak o każdy przedmiot, należy o niego należycie i starannie dbać. Właściwa oraz regularna pielęgnacja wody to czynność, o której musimy pamiętać. Na szczęście, nie musisz nigdzie szukać -  oferujemy wszystko, co musisz mieć, by zachować czysty basen!