biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

CHEMIA BASENOWA

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Chemia basenowa | Skuteczne środki do uzdatniania wody w basenie domowym! 

Największe pragnienie posiadacza domowego basenu ogrodowego? Bez wątpienia - niezabrudzona woda! By jednak nic nie zmąciło nam tej radości z posiadania własnego miejsca do pływania - stworzono sprawnie działające produkty do oczyszczenia wody basenowej. 

Dlaczego środki do uzdatniania wody w basenie są niezbędne? Ponieważ pozwalają zwalczyć problem glonów, mikroorganizmów, zielonej wody lub niepożądanego osadu. Najpopularniejszą metodą pozwalającą zadbać o jakość wody w basenie, jest dezynfekcja chlorowa. Chlor do basenu jest substancją silnie odkażającą, ponadto łatwą w stosowaniu. Tabletki chlorowe możesz w bezpieczny sposób dawkować w dozowniku chemii basenowej, który znajdziesz w skimmerze.

Alternatywą jest dezynfekcja basenu aktywnym tlenem, który ma podobne działanie do chloru basenowego. Różnią go jednak dwie kwestie - nie ma on specyficznego zapachu, oraz nie powoduje podrażnień skóry. Dzięki temu jest to środek sterylizujący, bezpieczny także dla dzieci.

Inne proponowane środki czyszczące to antyglon do basenu - specjalistyczny preparat zwalczający zakwitające algi, przez które woda w basenie zrobiła się zielona. Można go również używać w celu zapobiegania rozwojowi glonów, stosując profilaktycznie. Z kolei gdy woda zrobi się mętna - dobrym rozwiązaniem będzie skoncentrowany płyn klarujący wodę.

Dlaczego warto kupować na POOLNEO.PL - najlepszym sklepie z basenami w Bydgoszczy? 

*W szerokiej ofercie - profesjonalna i wyłącznie najlepsza chemia basenowa - również bezpieczna dla dzieci. 
*Pod specjalnym numerem telefonu jesteśmy dla Ciebie dostępni - 24 h / 7 
*Ekspresowo wysyłamy zamówienia - kupując do godziny 11 - możesz spodziewać się nadania paczki tego samego dnia!
*Otrzymasz od nas korzystne kupony rabatowe do wykorzystania przy następnych zakupach!*

*obowiązują warunki