Chlor granulat do basenu Chemoform
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Chlor granulat do basenu Chemoform Chemochlor T 20g

Chemochlor T to silny, wysokowydajny i szybko rozpuszczający się granulat z chlorem do basenu. Dostępny na rynku w korzystnej cenie i cenione przez posiadaczy i sympatyków basenu, ze względu na swoją skuteczność w zwalczaniu bakterii i glonów. Granulat chloru do basenu rozpuszcza się w wiadrze z wodą i wlewa do basenu wzdłuż brzegu. Posiada neutralne pH, nie zostawia kamienia oraz osadów na ścianach i dnie basenu. Wysoka zawartość aktywnego chloru, sięgająca 56% sprawia, że walka z zarazkami i bakteriami przynosi efektywne rezultaty, gwarantując beztroską, przyjemną kąpiel.

  • 1 kg
  • 3 kg
  • 5 kg
35,59 zł (brutto) 32,95 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Chlor w granulacie do basenu Chemochlor T Chemoform 

Chemochlor T to silny, wysokowydajny i szybko rozpuszczający się granulat z chlorem do basenu. Dostępny na rynku w korzystnej cenie i ceniony przez posiadaczy i sympatyków basenu, ze względu na swoją skuteczność w zwalczaniu bakterii i glonów.

Granulat chloru do basenu rozpuszcza się w wiadrze z wodą, a następne wlewa do basenu wzdłuż brzegu. Posiada neutralne pH, a także nie zostawiają kamienia oraz osadów na ścianach i dnie basenu.

Wysoka zawartość aktywnego chloru, sięgająca 56% sprawia, że walka z zarazkami i bakteriami przynosi efektywne rezultaty, gwarantując beztroską, przyjemną kąpiel. Chemochlor T w granulacie został opracowany tak, aby szybko zwiększyć zawartość chloru w wodzie basenowej. Dlatego produkt Chemoformu jest tak popularny w razie potrzeby szokowego chlorowania basenu.   

Zalety granulatu Chemochlor T

  • Skuteczne zwalczanie bakterii i glonów
  • Łatwy w dozowaniu - rozpuścić i wlać do basenu
  • Możliwość stosowania w szokowym chlorowaniu basenu

Jak stosować chlor w granulacie do basenu?

  • Odpowiednią ilość granulatu rozpuścić w wiadrze z wodą i wlać do basenu wzdłuż brzegu
  • Do stałej dezynfekcji co 3-6 dni 35g na 10m3.
  • Chlorowanie szokowe: 70-100g na 10m3

Uzupełnianie powinno odbywać się wieczorem, po ustawieniu właściwej wartości pH (7,0 do 7,4). Wartość chloru oznaczona metodą DPD powinna wynosić co najmniej 0,5 mg/l. 

0503-001
Przeznaczenie
Chlorowanie szokowe
Chlorowanie wody