Kontakt z nami pod numerem: 52 335 30 69 lub adresem: biuro@poolneo.pl

CZYSTY BASEN

Czysty basen | Utrzymanie czystości, dbanie o wodę i dezynfekcja basenu

Woda to bardzo kapryśny żywioł, który stale potrzebuje naszej uwagi. Bez tego bardzo łatwo doprowadzić do zaniedbań, całkowicie psujących przyjemność z posiadania basenu domowego. Wystarczy jednak odpowiednio wcześnie zatroszczyć się o właściwy sprzęt czyszczący, środki do dezynfekcji (a nawet osłony!), które usprawnią utrzymanie czystości w basenie. Wówczas okaże się, że "nie taki diabeł straszny jak go malują" i dbanie o wodę w basenie może być krótkie, proste i przyjemne! 

W bogatej ofercie sklepu internetowego z basenami - POOLNEO.PL - znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby cieszyć się nieskazitelnie czystą pływalnią.

Czytaj więcej...

Z pomocą POOLNEO.PLcztery kroki do krystalicznie czystej wody, będą banalne do przejścia. Przeprowadzisz korektę PH, skutecznie zdezynfekujesz wodę terapią szokową lub aktywnym tlenem i rozprawisz się z zielonym osadem i mętnością, przy pomocy antyglonu oraz specyfików do koagulacji wody.

O estetykę zadbasz też, wspomagając się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Czyszczeniem dna basenu zajmą się odkurzacze i specjalistyczne  roboty, niewymagające naszej kontroli. Dobrym rozwiązaniem będzie również odpowiednie przykrycie basenowe, pozwalające uniknąć zabrudzeń na tafli wody. 

Dlaczego warto kupować na POOLNEO.PL - najlepszym sklepie z basenami w Bydgoszczy? 

*Przetestujesz każdy automat czyszczący basen, dostępny na stronie                                              
*Posiadamy skuteczną i bezpieczną (także dla dziecka) chemię basenową                                                     
*Szeroki asortyment środków do dezynfekcji - PH Plus, PH Minus, chlor do basenu, chlor szok, aktywny tlen, preparat przeciw glonom w basenie, płyn do klarowania wody
*Pod specjalnym numerem telefonu jesteśmy dla Ciebie dostępni - 24 h / 7 
*Ekspresowo wysyłamy zamówienia - kupując do godziny 11 - możesz spodziewać się nadania paczki tego samego dnia!
*Otrzymasz od nas korzystne kupony rabatowe do wykorzystania przy następnych zakupach!*
*Obowiązują warunki 

Jest 203 produktów.

Pokazano 1-12 z 203 pozycji

Aktywne filtry