Lista produktów marki Aquagem

Pompy filtrujące AQUAGEM - poznaj markę i jej produkty na Poolneo.pl

Aquagem to producent i dostawca produktów basenowych, posiadający 20-letnie doświadczenie w branży. Dla klientów opracowuje i dostarcza niezwykle inteligentne, energooszczędne produkty, cenione przez posiadaczy basenów na całym świecie. Aquagem skupia się przede wszystkim na rozwijaniu pompy obiegowej do wody. Za sprawą nowoczesnych, energooszczędnych pomp obiegowych marki Aquagem, użytkownicy basenów mogą cieszyć się wygodą i w pełni korzystać z możliwości jakie daje inwerterowa technologia. Jest ona totalną rewolucją w funkcjonowaniu pompy do filtracji wody w basenie, gdyż w porównaniu do innych, konwencjonalnych urządzeń konkurencji, działanie pompy filtracyjnej staje się bardziej wydajne. 

Energooszczędne pompy obiegowe - AQUAGEM XFLOW i AQUAGEM INVERPRO 

Inwerterowe pompy obiegowe do basenu - AQUAGEM XFLOW oraz AQUAGEM INVERPRO mądrze dostosowują wydajność swojego działania, do rzeczywistych potrzeb filtracji - zakres regulacji wydajności wynosi od 30 do 100%. Dzięki temu urządzenie staje się energooszczędne, pozwalając na znacznym zaoszczędzeniu rachunków za media. Mogą także poszczycić się niezwykle niskim poziomem generowanego hałasu, oba modele Aquagem należą bowiem do najcichszych pomp filtujących na rynku basenowym. Przysłowiową wisienką na torcie, wśród zalet sprzętu, pozostaje niezwykle intuicyjny, wyrazisty ekran dotykowy, pozwalający na bardzo łatwą obsługę. 

Pompy cyrkulacyjne do basenu kupuję na poolneo.pl i zyskuję!

W sklepie internetowym z akcesoriami basenowymi, chemią basenową i techniką basenową - poolneo.pl- możesz cieszyć się swobodą i dowolnością wyboru. Wszystkie produkty sprowadzamy bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych polskich dystrybutorów. Na rynku istnieje szeroka gama modeli, ale u nas znajdziesz już te specjalnie wyselekcjonowane, najbardziej cenione przez wielbicieli basenu i profesjonalistów branży.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz