Lista produktów marki Hayward

Hayward® to coś więcej niż tylko sprzęt. Naszym celem jest, aby twoje doświadczenie z posiadania basenu obywało się bez zmartwień i było bezproblemowe. Dlatego nasz sprzęt został zaprojektowany tak, aby utrzymać twój basen w czystości i uniknąć jakichkolwiek problemów.

Od ponad 80 lat pomagamy właścicielom basenów cieszyć się z posiadania basenu, produkując najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie sprzęt do basenów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby System Totally Hayward™ działał z maksymalną wydajnością przez cały sezon. Naszym celem jest to aby na koniec dnia, twoim jedynym problemem było włączenie i wyłączenie sprzętu. Niezależnie od tego, czy próbujesz stworzyć idealne środowisko basenowe, zmniejszyć koszty eksploatacji i konserwacji dzięki urządzeniom bezprzewodowym, Hayward jest twoim idealnym rozwiązaniem. Nasze produkty obejmują kompletną linię zaawansowanych technologicznie pomp, filtrów, grzejników, pomp ciepła, automatycznych środków czyszczących do basenów, oświetlenia, sterowania i generatorów chloru solnego — wysokiej jakości komponentów zaprojektowanych tak, aby współpracować i utrzymać basen w najlepszym wydaniu.

PRZEJŚCIE MUROWE DO MINI LED DLA BASENÓW FOLIOWYCH | HAYWARD
Dostępny
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zamontuj w basenie mini Led, za pomocą przejścia murowego, aby nawet w upalne noce relaksować się kąpielą w basenie!
Cechy charakterystyczne:

przejście murowe do mini LED dla basenów foliowych
materiał: ABS
długość: 250 mm

70,00 zł
PUSZKA POŁĄCZENIOWA OŚWIETLENIA BASENU | HAYWARD | 3/4"
Dostępny
Dzięki tej puszcze połączysz przewody skrzynki sterującej lampami z samymi przewodami lamp basenowych! Zalanie im nie grozi!
Cechy charakterystyczne:

puszka połączeniowa dla lamp basenowych
materiał: ABS
skrzynka wodoodporna
kwadratowa pokrywa z uszczelką typu o-ring
trzy połączenia: 3/4"
wymiary: 129 x 129 x 95 mm
odpowiednia dla żarówek 75 W, 100 W i 300 W

89,00 zł
REGULATOR POZIOMU WODY DO SKIMMERÓW | HAYWARD
Dostępny
Problematyczna jest, w Twoim basenie ogrodowym, "uciekająca" woda? Niewiele trzeba, aby ten stan rzeczy zmienić! Regulatorem wody uzupełnisz jej poziom w basenie, montując go razem ze skimmerem basenowym.
500,00 zł
SKIMMER AUTOSKIM DLA BASENÓW PŁYTKOWYCH I FOLIOWYCH | HAYWARD | 229/229 MM
Dostępny
Francuską firmę HAYWARD znają i cenią basenowi wielbiciele na całym świecie. Marka jest lubiana, ponieważ jak nikt inny, do perfekcji opanowała projektowanie i tworzenie sprzętu basenowego, który cechuje pierwszorzędna jakość i przystępna cena. Nie musisz się martwić, że wszystko, co będzie Ci potrzebne do Twojego  domowego basenu ogrodowego, zdrenuje Ci portfel, a na koncie pozostawi debet - "zero złotych, zero euro". Wystarczy, że wybierzesz HAYWARD. 

Skimmer basenowy
Model: AutoSkim
Przeznaczenie: do basenów foliowych i płytkowych
Mały otwór zasysający
Przelot: 229 mm
Gwarancja: 2 lata
Producent: HAYWARD - Francja
1 270,00 zł
SKIMMER MIRROR DO BASENÓW FOLIOWYCH | HAYWARD
Dostępny
Skimmer (inaczej też powierzchniowy oczyszczacz wody) pozwoli Ci na pozbycie się z wody trudnych ubrudzeń - owadów, liści, włosów albo kwiatów.  Posiada wąski otwór zasysający. Jest również dozownikiem chemii do basenu - tak w bezpieczny sposób, zaaplikujesz chlor w tabletkach. Dzięki oczyszczeniu powierzchni wody, wspomaganej systematycznym chlorowaniem - będziesz mógł się cieszyć krystalicznie czystą wodą w basenie ogrodowym.

Z wąskim otworem zasysającym.
Przeznaczenie: baseny foliowe.
Gwarancja producenta: 2 lata.
Ze skimmerami typu Mirror należy stosować regulator poziomu wody Nr. Art: E 3150.
Producent: HAYWARD - Francja
1 285,00 zł
CZYŚCICIEL DNA BASENU | HAYWARD | MAGIC CLEAN / PENGUIN / WHALY
Dostępny
Basenowy gang słodziaków! Odkurzacz Pingwin, Biedronka, albo Wieloryb, bardzo skutecznie oczyszczą dno basenu z nieczystości, a dodatkowo - jeszcze skuteczniej - zaciekawią i rozbawią do łez Twoje dziecko. Perfekcyjnie wysprzątane dno basenu i uśmiech dziecka w gratisie - tego nie da Ci żaden inny czyściciel! 

Napędzany pompą filtracyjną
Gotowy w 10 minut
Bez dodatkowych narzędzi i programowania
Do basenu wymiarach 12 × 6 m - płytkowe, foliowe, poliestrowe

1 632,00 zł
Odkurzacz basenowy Hayward Poolvac Navigator V Flex
Dostępny
Urządzenia do czyszczenia basenu marki Hayward - odkurzacze PoolVac i Navigator V-Flex z dużą skutecznością pozbędą się zabrudzeń zalegających na dnie basenu i jego zatoczkach, a więc w miejscach, które są najtrudniejsze w ręcznym sprzątaniu zbiornika. Możliwe jest też czyszczenie ścian. Odkurzacz do basenu Hayward będzie więc doskonałą i pomocą w codziennej pielęgnacji basenów średniej wielkości, o maksymalnych rozmiarach do 12 metrów. Charakteryzują się zgrabną, nowoczesną obudową oraz niewielką wagą sięgającą 8 kg, umożliwiającą wygodne użytkowanie i bezproblemowe przenoszenie. Firma Hayward wyróżnia się stosowaniem w swoich produktach, innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań - systemem AquaPilot lub SmartDrive i opatentowaną technologią działania turbiny.
1 858,00 zł
URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA DNA BASENU | HAYWARD | AQUANAUT 250 | DNO
Dostępny
Urządzenie do czyszczenia dna basenu dostępne dla wszystkich - łatwe w obsłudze, gotowe do pracy "od zaraz", na każdą kieszeń i w niczym nieodstające jakością komponentów i czyszczenia od, często skomplikowanych, trudnych i drogich zrobotyzowanych odkurzaczy basenowych, konkurencyjnych marek. 

Napędzany pompą filtracyjną
Gotowy w 10 minut
Nie wymaga dodatkowych narzędzi
Nie wymaga programowania
Idealny do basenów z wystającymi elementami
1 908,00 zł