Kontakt z nami pod numerem: 52 335 30 69 lub adresem: biuro@poolneo.pl

Lista produktów marki Hugo Lahme

Hugo Lahme

Hugo Lahme to najwyższej jakości materiały do budowy basenu.

W wodzie słonej, kąpielach mineralnych i termalnych oraz w basenach z systemem elektrolizy, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia korozji, tylko brąz nadaje się do stosowania systemie słonej filtracji wodnejMateriały do basenu  takie spiż i stal szlachetna zapewniają nieskazitelny wygląd i funkcjonalność. Przekonaj się do najwyższej jakości elementów do obiegu wody w basenie. Biorą w niej udział skimmery, dysze napływowe i dysze denne, przejścia murowe, odpływy denne, gniazda odkurzacza do basenu, a także dysze do budowy fontann.

Akcesoria basenowe odporne na korozję.

Niezależnie od tego, czy szukasz sportowego wyzwania, masażu relaksacyjnego w basenie, czy obu Hugo Lahme ma właśnie to czego potrzebujesz. Ta niemiecka firma nieprzerwanie produkuje artykuły do wyposażenia basenów od 1945 roku. Począwszy od basenów foliowych, płytkowych do basenów wykończonych mozaiką szklaną oraz stalowych.

Przeciwprąd basenowy do treningów pływackich. 

Przeciwprądy basenowe to doskonałe urządzenia do treningu pływackiego na wodzie. Doskonale sprawdzą się do pływania sportowego i pływania zawodowego w basenie.Systemy przeciwprądowe to nie tylko doskonały sprzęt fitness dla pływania sportowego i profesjonalnych sportowców. Jako systemy masażu zapewniają również uczucie mrowienia. Niezależnie od tego, czy szukasz sportowego wyzwania, masażu relaksacyjnego w basenie, czy obu Hugo Lahme ma właśnie to czego potrzebujesz. Ta niemiecka firma nieprzerwanie produkuje artykuły do wyposażenia basenów od 1945 roku. Począwszy od basenów foliowych, płytkowych do basenów wykończonych mozaiką szklaną oraz stalowych.

Oświetlenie do basenu i podwodne projektory RGB Led.

Poza atrakcjami w basenie firma produkuje oświetlenie podwodne oraz akcesoria wykończeniowe do basenu. Oświetlenie basenowe możemy podzielić na halogenowe oraz oświetlenie do basenu punktowe POWER LED, które znacznie obniża  koszty energii w sposób efektywny i trwały. Stosując oświetlenie ledowe, możemy zastosować znacznie mniejszy transformator, a także wybrać czy chcemy mieć podświetlenie białe czy kolorowe RGB.

Hugo lahme to bogaty wybór gadżetów do basenu.

Z ciekawych atrakcji wodnych jakie produkuje Hugo Lahme można znaleźć głośniki podwodne oraz system wideo nadzoru AngelEye View, czyli kamery wodne wykrywające i alarmujące o potencjalnych wypadkach związanych z ryzykiem utonięcia w basenie. Odkryj gejzery, kaskady, armatki, grzybki wodne oraz systemy rwącej rzeki.

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-12 z 100 pozycji