Lista produktów marki Maytronics

Odkurzacz basenowy Dolphin S100
Dostępny
Firma Maytronics skonstruowała robot sprzątający, będący odpowiedzią na potrzeby rosnącej rzeszy klientów, szukającej funkcjonalnego, skutecznego i niedrogiego sprzętu do basenu. Dolphin S10 spełni oczekiwania tych wielbicieli basenu, których akwen ogrodowy nie przekracza 10 metrów, wówczas odkurzacz do basenu w zaledwie dwie godziny precyzyjnie oczyści i odkurzy dno, narożniki i boczne ściany. Niestraszna mu większość zabrudzeń - od niewielkich gałązek, po liście, owady, a na brudzie organicznym - taki jak glony - kończąc. 
3 999,00 zł
Odkurzacz do basenu ogrodowego Dolphin S200
Dostępny
Dolphin S 200 posiada jedną aktywną szczotkę i jedną pasywną, co zapewnia świetne czyszczenie dna i ścian basenu. Idealne rozwiązanie, jeżeli Twój basen narażony jest na trudne zabrudzenia.

Posiada dwie szczotki czyszczące basen, jedną aktywną oraz jedną zwykłą
Przeznaczony do małych basenów o długości do 12m
Czyści dno, ściany i linie wodną basenu
Długość czyszczenia basenu: 2 godz.
Niska waga: 7.5kg
5 499,00 zł
Robot do czyszczenia basenu Dolphin S300i
Dostępny
Dolphin S300i - najlepszy robot basenowy z Serii S w portfolio firmy Maytronics. Przy projektowaniu i produkcji odkurzacza do basenu, włożono mnóstwo pracy, byś nie miał wątpliwości, że obcujesz z wyjątkowym sprzętem, najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin S300i mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 
7 049,00 zł
Odkurzacz do basenu Dolphin M400
Dostępny
Efektywny, zaawansowany, a zarazem intuicyjnie prosty w codziennej obsłudze - sprzątnie Ci wszystko - taki jest robot czyszczący baseny Dolphin M400 w dwóch zdaniach! Uparty i trudny do zmycia brud wymaga użycia specjalistycznych narzędzi - Dolphin M400 jest rozwiązaniem na te kłopoty - wyczyści dno, ściany oraz linię brzegową. Zastosowane rozwiązania techniczne skutecznie przeskanują dno basenu w krótszym czasie, a wyposażenie odkurzacza sprzątającego w aktywne szczotki CB z PVC zapewni znakomitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz do basenu Dolphin M400 przeznaczono do basenów z ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.
7 729,00 zł
Automatyczny odkurzacz do basenu Dolphin M500 M5
Dostępny
Uporczywy i trudny do zmycia brud potrzebuje wyrafinowanych i zaawansowanych rozwiązań - sprzętu do zadań specjalnych. Przy tworzeniu odkurzacza do basenu, włożono ogrom wysiłku, byś miał przekonanie, że obcujesz z produktem najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin M500 mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 
8 759,00 zł