Kontakt z nami pod numerem: 52 335 30 69 lub adresem: biuro@poolneo.pl

Lista produktów marki Speck Pumpen

Speck Pumpen to najwyższej klasy pompy na świecie.

Speck pumpen nieprzerwanie okresem żywotności swoich pomp basenowych, udowadnia wysoką jakość swoich produktów. Speck nie tylko wyposaża baseny prywatne i publiczne w pompy basenowe, ale także produkuje pompy filtracyjne do przemysłu technologicznego. SPECK Pumpen oferuje wydajne pompy o najwyższej jakości bezpieczeństwa. Tworząc pompy dla dużych jednostek i specjalnych wymagań przemysłowych cały czas wdraża  technologie i rozwiązania do basenu, które inspirują.

Długotrwale pracujące pompy basenowe ?

Marka Speck pumpen jest chwalona nie tylko za produkcję pomp basenowych, które długo trwale pracują. ale także za to, że ich pompy basenowe i przemysłowe zaspokoją wszelkie oczekiwania nowych i starych nabywców. Produkty Speck wykonane są z najwyższej jakości materiałów Pompy basenowe Speck są utrzymywane w wyższym standardzie. Z tych powodów nasi klienci mogą polegać na produktach Speck, aby uzyskać bezproblemową wydajność i trwałość

Speck to pompy nie tylko do basenów.

W produkcji pomp do do basenu różnych zastosowań. W ciągu swojej długiej historii firma wyrobiła sobie markę, wytwarzając produkty o renomowanej niemieckiej jakości. Asortyment produktów obejmuje wszystkie gałęzie przemysłu i urządzenia do użytku cywilnego (ogrzewanie i klimatyzacja, urządzenia basenowe, uzdatnianie wody, itp.)

Pompy Speck mają zastosowania w wodzie słonej oraz pośród agresywnych chemikaliów 

Marka Speck Pumps jest wiodącym międzynarodowym producentem wysokiej jakości pomp do zastosowań prywatnych, przemysłowych i akwakultury. Stosowane zarówno do wody słodkiej, a także do wody basenowej słonej. Do wody o wysokim zasoleniu stosuje się brąz, gdyż inne metale pracujące z wodą słoną szybko wchodzą w korozje. jak i do agresywnych chemikaliów.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji