Kontakt z nami pod numerem: 52 335 30 69 lub adresem: biuro@poolneo.pl

Tabletki do basenu 4w1
 • Tabletki do basenu 4w1
 • Tabletki do basenu 4w1 multifunkcyjne

MULTIFUNKCYJNE TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY W BASENIE | CHEMOFORM | TABLETKI PO 20 G | 1KG/ 3KG/ 5KG

29,99 zł
Brutto 3-5 dni roboczych

Tabletki do basenu 4w1 pomogą Ci w kompleksowej pielęgnacji basenu!

Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki środkowi do dezynfekcji, przeciw glonom, koagulantowi i stabilizatorowi pH wody w jednym!

Tabletki do basenu 4w1 (20 g) zawierają ok. 90% aktywnego chloru i rozpuszczają się bardzo powoli

4 funkcje tabletki do basenu multifunkcyjnej:

 • dezynfekcja poprzez aktywny chlor
 • zapobiega powstawaniu glonów
 • koagulacja/ flokulacja zawiesin
 • stabilizacja wartości pH
Producent: Chemoform
Pojemność
Ilość
Dostępny

Logo Tpay

replay
28 dni na zwrot towaru

star
99% pozytywnych komentarzy

account_balance
Wygodne i małe raty

euro_symbol
Gwarancja najlepszej ceny

MULTIFUNKCYJNE TABLETKI DO UZDATNIANIA WODY W BASENIE | CHEMOFORM | TABLETKI PO 20 G | 1KG/ 3KG/ 5KG

Tabletki do basenu 4w1 - funkcje:

 • dezynfekcja poprzez aktywny chlor
 • zapobiega powstawaniu glonów
 • flokulacja zawiesin
 • stabilizacja wartości pH

Dlaczego trzeba dezynfekować wodę basenową?

Jeżeli ktoś chce mieć zdrowy basen, to powinien regularnie dbać o jego oczyszczanie. Wodę w basenie należy dezynfekować, ponieważ każdy, kto korzysta z basenu, wnosi do niego drobne związki organiczne i bakterie. Woda powinna być higienicznie czysta, aby była zdrowa i bezpieczna dla Ciebie i Twoich dzieci. 

Dzięki tabletkom do basenu multifunkcyjnym możesz mieć krystalicznie czystą, przejrzystą i przede wszystkim zdrową oraz bezpieczną wodę basenową! Niszcz bakterie i zapobiegaj ich namnażaniu!

Szukasz coś na glony do basenu? Preparat antyglonowy do basenu idealnie się nada!

Glony nie tylko psują estetykę basenu, ale także są niekorzystne dla zdrowia. Tabletki na glony są odpowiednie, jeśli chcesz się pozbyć zielonego dna basenu oraz zielonych śliskich ścian. Dodatkowo zapobiegną powstawaniu kolejnych alg, które są niebezpieczne dla zdrowia.  Glony są to mikroorganizmy, które mogą tworzyć pożywkę dla wszystkich rodzajów zarazków czy bakterii, dlatego należy dbać o to, by nie było ich w basenie.

Flokulacja wody w basenie! Flokulant co to jest?

Tabletki do basenu multifunkcyjne pełnią również funkcję koagulanta / flokulanta, które z kolei służą do koagulacji i flokulacji wody basenowej. Koagulacja oraz flokulacja to procesy polegające na łączeniu się mniejszych rozproszonych cząstek zanieczyszczeń wody w większe skupiskaFlokulacja to końcowy etap koagulacji. Widać to na poniższym obrazku:

Po dodaniu tabletki do basenu 4w1, środki w niej zawarte sprawią, że cząstki zanieczyszczeń niewidoczne gołym okiem i rozproszone po całym basenie zaczną się łączyć. Połączenie się tych cząstek to koagulacja. Zaś o flokulacji wody w basenie mówimy, gdy cząstki zanieczyszczeń złączą się w większe skupiska tak, że będą widoczne dla oczu. 

Dzięki flokulantowi do basenu mikroorganizmy w wodzie łączą się w większe skupiska, dzięki czemu filtr łatwiej je wyłapuje. Zastosowanie flokulanta do basenu jest bardzo korzystne dla wody basenowej. Zostaje ona perfekcyjnie oczyszczona z najmniejszych drobinek brudu. Będziesz mógł cieszyć się krystalicznie czystą, przejrzystą i zdrową wodą!

Stabilizacja wartości pH wody, dzięki tabletkom multifunkcyjnym do basenu!

Odpowiednie pH wody basenowej jest konieczne dla poprawnego działania środków pielęgnacyjnych do basenu. Właściwa wartość pH to 7,0 - 7,4. Kiedy odczyn jest poza tym przedziałem, to także wpływa to niekorzystnie nie tylko na basen, ale także na zdrowie użytkowników. Mogą pojawić się podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Tabletki do basenu 4w1 pomagaja ustabilizować te wartości, dla idealnie zdezynfekowanej i zdrowej wody!

Oszczędź czas i pieniądze!

Cztery produkty w jednym opakowaniu - czyż to nie jest wygoda? Praktyczne tabletki do basenu multifunkcyjne zapewnią kompleksową pielęgnację. Kupując tabletki do basenu 4w1 zaoszczędzisz czas, bo nie będziesz musiał szukać czterech różnych produktów oraz nie będziesz musiał dozować czterech różnych preparatów. Tu masz kilka środków w jednej tabletce! Kupowanie jednego preparatu jest też oszczędniejsze niż płacenie za cztery osobne. Niech dbanie o basen będzie łatwe i przyjemne!

Tabletki do basenu 4w1 multifunkcyjne - dawkowanie:

 • 1 tabletka 20 g wystarcza na 2 m3 wody basenowej

Należy regularnie (co najmniej raz w tygodniu) kontrolować wartość pH i zawartość chloru:

 • wartości idealna pH: 7.0-7.4
 • wartość idealna chloru: 0.6 mg/l

0508-001

Test

call

Fachowe
doradztwo

Zadzwoń i sprawdź 52 335 30 68

local_shipping

Bezpieczna wysyłka

Każdą przesyłkę zabiezpieczamy tak, żeby bezpiecznie dotarła do Twoich rąk