POOLNEO.PL | AUTOMATYCZNY ROBOT DO BASENU | DOLPHIN S100 | DNO / ŚCIANY | SKLEP INTERNETOWY | BASEN
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Odkurzacz basenowy Dolphin S100

Firma Maytronics skonstruowała robot sprzątający, będący odpowiedzią na potrzeby rosnącej rzeszy klientów, szukającej funkcjonalnego, skutecznego i niedrogiego sprzętu do basenu. Dolphin S10 spełni oczekiwania tych wielbicieli basenu, których akwen ogrodowy nie przekracza 10 metrów, wówczas odkurzacz do basenu w zaledwie dwie godziny precyzyjnie oczyści i odkurzy dno, narożniki i boczne ściany. Niestraszna mu większość zabrudzeń - od niewielkich gałązek, po liście, owady, a na brudzie organicznym - taki jak glony - kończąc. 

3 999,00 zł (brutto) 3 251,22 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Odkurzacz basenowy Dolphin S100

Firma Maytronics skonstruowała robot sprzątający, będący odpowiedzią na potrzeby rosnącej rzeszy klientów, szukającej funkcjonalnego, skutecznego i niedrogiego sprzętu do basenu. Dolphin S10 spełni oczekiwania tych wielbicieli basenu, których akwen ogrodowy nie przekracza 10 metrów, wówczas odkurzacz do basenu w zaledwie dwie godziny precyzyjnie oczyści i odkurzy dno, narożniki i boczne ściany. Niestraszna mu większość zabrudzeń - od niewielkich gałązek, po liście, owady, a na brudzie organicznym - taki jak glony - kończąc. 

Z robotem do basenu Dolphin S100 - oszczędzasz pieniądze, zyskujesz czas

Takie skrupulatne sprzątanie basenu przez robota czyszczącego, to zasługa aktywnie działającej szczotki PVC, z włosiem o optymalnej twardości. Szczotka obraca się z dużą prędkością, dwukrotnie większą od obrotów kół napędowych, sprawiając, że jest ona skuteczna zwłaszcza w basenach foliowanych.

Z kolei zwrotność na dnie basenu zapewni innowacyjna technologia Power Stream. Odkurzacz basenowy Dolphin S100 zmienia kierunek jazdy, dzięki sterowanej siłownikiem obrotowej kierownicy. Ponadto robot do czyszczenia basenu wyposażono w mikroprocesorową diagnostykę skanującą dno i ściany - sprzęt sprząta w inteligentny, nieprzypadkowy sposób. Pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wysokości i różnym kształcie, nawet jeśli mają one wypłycenia.

Dobry odkurzacz basenowy nie musi być... drogi!

Budowa robota basenowego Dolphin S100 jest bardzo prosta - zadbasz o niego łatwo i wygodnie. W tej serii automatycznych odkurzaczy basenowych Maytronics, filtr umieszczono od góry, usprawniając jego czyszczenie jak i wymianę. W zestawie otrzymasz 2 filtry, jeden o wartości filtrowania 100µm, który świetnie radzi sobie z np. liśćmi i piaskiem oraz drugi o wartości 50µm, który zbierze mikroorganizmy.

Cechy robota odkurzającego Dolphin S100:

  • Kosz filtracyjny z dwoma wkładami siatkowymi (100 µm) oraz dwoma wkładami ultra dokładnymi (50 µm) - dostępny od góry – szybkie i łatwe płukanie kosza.
  • Duża pojemność kosza umożliwia zebranie wszystkich zanieczyszczeń podczas jednego cyklu pracy.
  • Doskonale radzi sobie z przetłoczeniami na ścianach basenów poliestrowych.
  • Niska masa bardzo ułatwia transport i operowanie odkurzaczem.
  • Szybkie opróżnianie odkurzacza z wody po wyjęciu z basenu.
  • Doskonała skuteczność czyszczenia – aktywna szczotka usuwa większość skupisk glonów i bakterii.

Co potrafi DOLPHIN S100? 

Przeznaczony do basenu do 10 m
Co wyczyści dno i ściany
Jakie posiada programy mycia standard
Jak szybko umyje 120 minut
Funkcje i możliwości
Szczotka czyszcząca Aktywna PVC Odporna na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe, chemikaliaMateriał szczotki wysoce plastyczny i giętkiAktywna szczotka charakteryzuje się specjalnym, wyprofilowanym kształtem "skrzydełek" - wyłapując zanieczyszczenia jeszcze precyzyjniej
Filtracja Siatkowy kosz filtracyjny Easy Clean
Dokładność filtracji  100 μm - siatkowe50 μm - ultradokładne 
Sterowanie wspomagane żyroskopem Nie
Długość kabla 15 metrów
Waga 6,5
Gwarancja 2 lata


Pozostałe informacje: Wydajność pompy 15 m3/h, dwa wkłady ultradokładne w komplecie, zasilacz cyfrowy BASIC 230, napięcie zasilania pierwotne: 220 – 240 V, 50-60 Hz, 2 A, napięcie zasilania wtórne: = 29 V, Moc znamionowa: 120 W, Stopień ochrony zasilacza: IP 54Dolphin S100 | Dolphin E10        
PORÓWNANIE 

Klienci dość regularnie pytają nas, o różnice pomiędzy modelami automatycznych odkurzaczy do basenu - DOLPHIN S100 i DOLPHIN E10 

Słusznie zauważają, że są to sprzęty z bardzo zbliżonej półki technologicznej i cenowej. Dla kogo odpowiedniejszy będzie model z serii S, a kto w pełni usatysfakcjonowany będzie działaniem E10? 

DOLPHIN S 100 DOLPHIN E 10

Rozmiar basenu

do 10 metrów 

do 8 metrów

Zakres mycia

dno ściany 

dno 

Czas

120 minut

90 minut

Szczotki 

Aktywna PVC 

Aktywna PVC 

Filtracja

100 µm50 µm

100 µm

Sterowanie wspomagane żyroskopem

Kabel 

15 metrów

12 metrów

Waga

6,5 kg 

6,3 kg 

Dla kogo 

Bardziej zaawansowany odkurzacz do basenu, który nie tylko zajmie się dnem, ale również dzięki zastosowaniu gąsięnic - "wdrapie się" na ściany, lub schody. Zapewni czystość posiadaczom większych basenów - sprzątając najtrudniej dostępne miejsca - dno i ściany. Zwiększona skuteczność filtracji i aktywna, uniwersalna szczotka PVC to nieznacznie dłuższe - ale kompleksowe odkurzanie. Przeznaczony do większych basenów - stąd też potrzeba zastosowania dłuższego kabla i minimalnie podwyższone gabaryty.

Odkurzacz automatyczny do podstawowych zadań dla małych basenów - w przystępnej cenie. Zaprogramowany do sprzątania wyłącznie dna basenu. Jednozadaniowość sprawia, że w ekspresowym tempie upora się z zabrudzeniami. Dzięki aktywnej, uniwersalnej szczotce PVC, pasującej do każdego rodzaju basenu, zrobi to z dużą precyzją. Krótsza długość kabla wynika z docelowego przeznaczenia do basenów o mniejszej długości - ale dzięki temu jest też nieco szczuplejszym robotem. To ekonomiczne rozwiązanie posiadające funkcję dostępną znacznie bardziej zaawansowanym modelom - sterowanie wspomagane żyroskopem. 

✔  Dla posiadaczy większych basenów - niezależnie jakiego typu ✔ Dla oczekujących kompleksowego i jeszcze bardziej precyzyjnego odkurzania najtrudniej dostępnych miejsc - dna i ścian, w relatywnie krótkim czasie ✔  Zwiększona skuteczność - wciąż przystępna cena! 

✔ Ekonomiczne rozwiązanie dla szukających wygody ✔ Dla posiadaczy niewielkich basenów - niezależnie od jego typu! ✔ Dla niecierpliwych - szybkie i precyzyjne czyszczenie najtrudniej dostępnego miejsca - dna

99996121
Czyszczenie
Dno | Ściana
Szczotka
Aktywna PVC
Długość kabla [m]
15
Długość basenu [m]
10
Odpowiedni
do basenu Bestway
do basenu Intex
Zobacz także