Odkurzacz basenowy PoolVacTM V-Flex
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Odkurzacz basenowy Hayward Poolvac Navigator V Flex

Urządzenia do czyszczenia basenu marki Hayward - odkurzacze PoolVac i Navigator V-Flex z dużą skutecznością pozbędą się zabrudzeń zalegających na dnie basenu i jego zatoczkach, a więc w miejscach, które są najtrudniejsze w ręcznym sprzątaniu zbiornika. Możliwe jest też czyszczenie ścian. Odkurzacz do basenu Hayward będzie więc doskonałą i pomocą w codziennej pielęgnacji basenów średniej wielkości, o maksymalnych rozmiarach do 12 metrów. Charakteryzują się zgrabną, nowoczesną obudową oraz niewielką wagą sięgającą 8 kg, umożliwiającą wygodne użytkowanie i bezproblemowe przenoszenie. Firma Hayward wyróżnia się stosowaniem w swoich produktach, innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań - systemem AquaPilot lub SmartDriveopatentowaną technologią działania turbiny.

  • PoolVac
  • Navigator
1 956,14 zł (brutto) 1 590,36 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Odkurzacz do czyszczenia basenu Hayward PoolVac V-Flex / Navigator V-Flex 

Urządzenia do czyszczenia basenu marki Hayward - odkurzacze PoolVac i Navigator V-Flex z dużą skutecznością pozbędą się zabrudzeń zalegających na dnie basenu i jego zatoczkach, a więc w miejscach, które są najtrudniejsze w ręcznym sprzątaniu zbiornika. Możliwe jest też czyszczenie ścian. Odkurzacz do basenu Hayward będzie więc doskonałą i pomocą w codziennej pielęgnacji basenów średniej wielkości, o maksymalnych rozmiarach do 12 metrów. Podłączenie do głównego systemu filtracji basenu  za pomocą odpowiednio długiego węża dołączonego do zestawu, zapewnia wygodę użytkownikowi, sprawiając, że wszystkie zebrane zanieczyszczenia trafią bezpośrednio do filtra basenowego. Tym samym niweluje to potrzebę ręcznego opróżniania robota basenowego, oraz gwarantuje mniejsze koszta użytkowania sprzętu niż ma to miejsce w przypadku elektrycznych odkurzaczy do basenu

Hayward PoolVac / Navigator V-Flex - mocno ssące odkurzacze

Odkurzacze do basenu charakteryzują się zgrabną, nowoczesną obudową oraz niewielką wagą sięgającą 8 kg, umożliwiającą wygodne użytkowanie i bezproblemowe przenoszenie. Wyjątkowym elementem tych sprzętów do czyszczenia basenu jest specjalnie zaprojektowana, opatentowana technologia działania turbiny. Ze znacznie zwiększoną efektywnością wyłapuje zabrudzenia po ich zassaniu, następnie kieruje je dalej, do węża. Zastosowanie w turbinie skrzydełek o miękkiej strukturze i unikalnym profilu, pozwalającej na dopasowanie się do kształtu zebranych zanieczyszczeń, niemal całkowicie zapobiega zatykaniu się turbiny i maksymalizuje ssanie. 

Automatyczny odkurzacz do basenu Hayward PoolVac / Navigator V-Flex

Firma Hayward wyróżnia się stosowaniem w swoich produktach, innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań. Odkurzacze basenowe Hayward PoolVac / Navigator V-Flex mogą pochwalić się inteligentną nawigacją - systemem AquaPilot lub SmartDrive [w zależności od wybranego modelu]. Technologii opierającej się na specjalnych algorytmach ruchu, gwarantującej, że ruchy robota nie będą przypadkowe i zapewnią pokrycie każdej części basenu.

Dane techniczne:

Model PoolVac V-Flex Navigator V-Flex 
Waga 8,9 kg 8,9 kg
Maksymalna długość basenu 12 m 12 m
Rodzaj basenu płytkowe, foliowe, prefabrykowane płytkowe, foliowe, prefabrykowane
Czyszczone powierzchnie dno, zatoczki, ściany* dno, zatoczki, ściany*
Nawigacja AquaPilot SmartDrive

Filtr

Podłączenie do filtra basenowego. Zaleca się stosowanie pompy filtracyjnej o mocy minimum 0,75 ~ 0,55kW Podłączenie do filtra basenowego. Zaleca się stosowanie pompy filtracyjnej o mocy minimum 0,75 ~ 0,55kW
Turbina V-Flex  V-Flex 
Wąż 12 m 12 m

Ważne informacje: 

*Odkurzacz do basenu będzie wspinał się po pionowych ścianach jeśli istnieje promień co najmniej 7" (cali), gdzie stykają się ściany i podłoga.
HSC925CE