Odkurzacz do basenu

CZYŚCICIEL DNA BASENU | HAYWARD | MAGIC CLEAN / PENGUIN / WHALY
Dostępny
Basenowy gang słodziaków! Odkurzacz Pingwin, Biedronka, albo Wieloryb, bardzo skutecznie oczyszczą dno basenu z nieczystości, a dodatkowo - jeszcze skuteczniej - zaciekawią i rozbawią do łez Twoje dziecko. Perfekcyjnie wysprzątane dno basenu i uśmiech dziecka w gratisie - tego nie da Ci żaden inny czyściciel! 

Napędzany pompą filtracyjną
Gotowy w 10 minut
Bez dodatkowych narzędzi i programowania
Do basenu wymiarach 12 × 6 m - płytkowe, foliowe, poliestrowe

1 718,27 zł
Odkurzacz basenowy Hayward Poolvac Navigator V Flex
Dostępny
Urządzenia do czyszczenia basenu marki Hayward - odkurzacze PoolVac i Navigator V-Flex z dużą skutecznością pozbędą się zabrudzeń zalegających na dnie basenu i jego zatoczkach, a więc w miejscach, które są najtrudniejsze w ręcznym sprzątaniu zbiornika. Możliwe jest też czyszczenie ścian. Odkurzacz do basenu Hayward będzie więc doskonałą i pomocą w codziennej pielęgnacji basenów średniej wielkości, o maksymalnych rozmiarach do 12 metrów. Charakteryzują się zgrabną, nowoczesną obudową oraz niewielką wagą sięgającą 8 kg, umożliwiającą wygodne użytkowanie i bezproblemowe przenoszenie. Firma Hayward wyróżnia się stosowaniem w swoich produktach, innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań - systemem AquaPilot lub SmartDrive i opatentowaną technologią działania turbiny.
1 956,14 zł
URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA DNA BASENU | HAYWARD | AQUANAUT 250 | DNO
Dostępny
Urządzenie do czyszczenia dna basenu dostępne dla wszystkich - łatwe w obsłudze, gotowe do pracy "od zaraz", na każdą kieszeń i w niczym nieodstające jakością komponentów i czyszczenia od, często skomplikowanych, trudnych i drogich zrobotyzowanych odkurzaczy basenowych, konkurencyjnych marek. 

Napędzany pompą filtracyjną
Gotowy w 10 minut
Nie wymaga dodatkowych narzędzi
Nie wymaga programowania
Idealny do basenów z wystającymi elementami
2 009,16 zł
Odkurzacz basenowy Dolphin S100
Dostępny
Firma Maytronics skonstruowała robot sprzątający, będący odpowiedzią na potrzeby rosnącej rzeszy klientów, szukającej funkcjonalnego, skutecznego i niedrogiego sprzętu do basenu. Dolphin S10 spełni oczekiwania tych wielbicieli basenu, których akwen ogrodowy nie przekracza 10 metrów, wówczas odkurzacz do basenu w zaledwie dwie godziny precyzyjnie oczyści i odkurzy dno, narożniki i boczne ściany. Niestraszna mu większość zabrudzeń - od niewielkich gałązek, po liście, owady, a na brudzie organicznym - taki jak glony - kończąc. 
3 999,00 zł
Odkurzacz do basenu ogrodowego Dolphin S200
Dostępny
Dolphin S 200 posiada jedną aktywną szczotkę i jedną pasywną, co zapewnia świetne czyszczenie dna i ścian basenu. Idealne rozwiązanie, jeżeli Twój basen narażony jest na trudne zabrudzenia.

Posiada dwie szczotki czyszczące basen, jedną aktywną oraz jedną zwykłą
Przeznaczony do małych basenów o długości do 12m
Czyści dno, ściany i linie wodną basenu
Długość czyszczenia basenu: 2 godz.
Niska waga: 7.5kg
5 499,00 zł
Podwodny odkurzacz do czyszczenia basenu Hayward Aquashark
Dostępny
Wyposażony w inteligentną technologię, robot czyszczący AquaShark XL QC, szybko (nawet w 90 minut - kiedy odkurzacz pracuje, ty możesz oglądać mecz piłkarski!) i skutecznie wyczyści wszystkie powierzchnie basenu ogrodowego.
6 397,84 zł
Automatyczny odkurzacz do basenu Zodiac RA 6570
Dostępny
Zodiac RA 6570 jest unowocześnioną wersją swojego niezwykle udanego i wyjątkowego poprzednika - Zodiaca RA 6370. Ten robot sprzątający do basenu zaskoczy użytkownika kilkoma zmianami i nowinkami - są to czujnik ciśnienia, a także dodatkowy program czyszczący, oraz większe możliwości konfiguracji w aplikacji. Teraz możesz ręcznie regulować czas pracy robota - sam decydujesz czy ma sprzątać basen 30 minut, czy (maksymalnie) 3,5 godziny. 
6 999,00 zł
Robot do czyszczenia basenu Dolphin S300i
Dostępny
Dolphin S300i - najlepszy robot basenowy z Serii S w portfolio firmy Maytronics. Przy projektowaniu i produkcji odkurzacza do basenu, włożono mnóstwo pracy, byś nie miał wątpliwości, że obcujesz z wyjątkowym sprzętem, najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin S300i mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 
7 049,00 zł
Odkurzacz do basenu Dolphin M400
Dostępny
Efektywny, zaawansowany, a zarazem intuicyjnie prosty w codziennej obsłudze - sprzątnie Ci wszystko - taki jest robot czyszczący baseny Dolphin M400 w dwóch zdaniach! Uparty i trudny do zmycia brud wymaga użycia specjalistycznych narzędzi - Dolphin M400 jest rozwiązaniem na te kłopoty - wyczyści dno, ściany oraz linię brzegową. Zastosowane rozwiązania techniczne skutecznie przeskanują dno basenu w krótszym czasie, a wyposażenie odkurzacza sprzątającego w aktywne szczotki CB z PVC zapewni znakomitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz do basenu Dolphin M400 przeznaczono do basenów z ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.
7 729,00 zł
Automatyczny odkurzacz do basenu Dolphin M500 M5
Dostępny
Uporczywy i trudny do zmycia brud potrzebuje wyrafinowanych i zaawansowanych rozwiązań - sprzętu do zadań specjalnych. Przy tworzeniu odkurzacza do basenu, włożono ogrom wysiłku, byś miał przekonanie, że obcujesz z produktem najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin M500 mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 
8 759,00 zł
ELEKTRYCZNY ODKURZACZ BASENOWY | HAYWARD | AQUAVAC 650 | DNO / ŚCIANY / BRZEG
Dostępny

utrzymuje stałą moc ssania - technologia bezfiltrowa SpinTech tworzy wirującą spiralę ssania, eliminując zatykanie i zapewniając bezproblemowe czyszczenie
adaptacyjna trakcja HexaDrive fachowo nawiguje, dzięki czemu elektryczny odkurzacz wspina się i szoruje wszystkie powierzchnie basenu
pojemnik na zanieczyszczenia TouchFree opróżnia się i spłukuje po naciśnięciu prostego przycisku szybkiego zwalniania
funkcja Tug & Catch umożliwia bardzo łatwe wyjmowanie robota basenowego z dowolnego miejsca
aplikacja Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie, w tym funkcje takie jak planowanie lub czyszczenie punktowe
12 198,08 zł