Odkurzacz do basenu

CZYŚCICIEL DNA BASENU | HAYWARD | MAGIC CLEAN / PENGUIN / WHALY
Dostępny
Basenowy gang słodziaków! Odkurzacz Pingwin, Biedronka, albo Wieloryb, bardzo skutecznie oczyszczą dno basenu z nieczystości, a dodatkowo - jeszcze skuteczniej - zaciekawią i rozbawią do łez Twoje dziecko. Perfekcyjnie wysprzątane dno basenu i uśmiech dziecka w gratisie - tego nie da Ci żaden inny czyściciel! 

Napędzany pompą filtracyjną
Gotowy w 10 minut
Bez dodatkowych narzędzi i programowania
Do basenu wymiarach 12 × 6 m - płytkowe, foliowe, poliestrowe

1 632,00 zł
Odkurzacz basenowy Hayward Poolvac Navigator V Flex
Dostępny
Urządzenia do czyszczenia basenu marki Hayward - odkurzacze PoolVac i Navigator V-Flex z dużą skutecznością pozbędą się zabrudzeń zalegających na dnie basenu i jego zatoczkach, a więc w miejscach, które są najtrudniejsze w ręcznym sprzątaniu zbiornika. Możliwe jest też czyszczenie ścian. Odkurzacz do basenu Hayward będzie więc doskonałą i pomocą w codziennej pielęgnacji basenów średniej wielkości, o maksymalnych rozmiarach do 12 metrów. Charakteryzują się zgrabną, nowoczesną obudową oraz niewielką wagą sięgającą 8 kg, umożliwiającą wygodne użytkowanie i bezproblemowe przenoszenie. Firma Hayward wyróżnia się stosowaniem w swoich produktach, innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań - systemem AquaPilot lub SmartDrive i opatentowaną technologią działania turbiny.
1 858,00 zł
URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA DNA BASENU | HAYWARD | AQUANAUT 250 | DNO
Dostępny
Urządzenie do czyszczenia dna basenu dostępne dla wszystkich - łatwe w obsłudze, gotowe do pracy "od zaraz", na każdą kieszeń i w niczym nieodstające jakością komponentów i czyszczenia od, często skomplikowanych, trudnych i drogich zrobotyzowanych odkurzaczy basenowych, konkurencyjnych marek. 

Napędzany pompą filtracyjną
Gotowy w 10 minut
Nie wymaga dodatkowych narzędzi
Nie wymaga programowania
Idealny do basenów z wystającymi elementami
1 908,00 zł
Podwodny odkurzacz do czyszczenia basenu Hayward Aquashark
Dostępny
Wyposażony w inteligentną technologię, robot czyszczący AquaShark XL QC, szybko (nawet w 90 minut - kiedy odkurzacz pracuje, ty możesz oglądać mecz piłkarski!) i skutecznie wyczyści wszystkie powierzchnie basenu ogrodowego.
6 077,00 zł
ELEKTRYCZNY ODKURZACZ BASENOWY | HAYWARD | AQUAVAC 650 | DNO / ŚCIANY / BRZEG
Dostępny

utrzymuje stałą moc ssania - technologia bezfiltrowa SpinTech tworzy wirującą spiralę ssania, eliminując zatykanie i zapewniając bezproblemowe czyszczenie
adaptacyjna trakcja HexaDrive fachowo nawiguje, dzięki czemu elektryczny odkurzacz wspina się i szoruje wszystkie powierzchnie basenu
pojemnik na zanieczyszczenia TouchFree opróżnia się i spłukuje po naciśnięciu prostego przycisku szybkiego zwalniania
funkcja Tug & Catch umożliwia bardzo łatwe wyjmowanie robota basenowego z dowolnego miejsca
aplikacja Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie, w tym funkcje takie jak planowanie lub czyszczenie punktowe
11 588,00 zł