POOLNEO.PL | Robot automatyczny  sprzątający | DOLPHIN SUPREME M500 M5 | Czyści: DNO / ŚCIANY / BRZEG  |
zoom_out_map

Automatyczny odkurzacz do basenu Dolphin M500 M5

Uporczywy i trudny do zmycia brud potrzebuje wyrafinowanych i zaawansowanych rozwiązań - sprzętu do zadań specjalnych. Przy tworzeniu odkurzacza do basenu, włożono ogrom wysiłku, byś miał przekonanie, że obcujesz z produktem najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin M500 mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 

8 759,00 zł (brutto) 7 121,14 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Odkurzacz do basenu Dolphin M5! - niech czystość będzie z Tobą! 

Uporczywy i trudny do zmycia brud potrzebuje wyrafinowanych i zaawansowanych rozwiązań - sprzętu do zadań specjalnych. Przy tworzeniu odkurzacza do basenu, włożono ogrom wysiłku, byś miał przekonanie, że obcujesz z produktem najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin M500 mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 

Dolphin M500 doskonale odnajdzie się w foliowanych lub wyłożonych płytkami, basenach ogrodowych, o nieckach nieprzekraczających 15 m.  Sprawnie i w szybkim tempie sprzątnie basen z ciężkich ubrudzeń na dnie, narożnikach, ścianach i linii wody - od niewielkich gałązek, po liście, owady, a na brudzie organicznym - taki jak glony - kończąc. 

Najbardziej zaawansowany odkurzacz do basenu - by wszystko było easy!

Robot sprzątający wyposażono w pilot do zdalnego sterowania, który pozwoli na dostosowanie pracy do swoich potrzeb i preferencji - wybierzesz między kilkoma programami pracy (standardowe, dokładne, szybkie) oraz sposobami czyszczenia (dno oraz ściany lub osobno dno - ściany) Dodatkowo za pomocą mobilnej aplikacji z połączeniem Bluetooth ustalisz zwłokę w włączeniu odkurzacza (od 1 do 6 godzin) i tygodniowy programator odkurzania (rozpoczęcie pracy w określonych godzinach i dniach tygodnia) 

Tak szerokie możliwości konfiguracji pracy robota czyszczącego sprawdzą się jeżeli potrzebujesz np. szybko usunąć liście z basenu. Wówczas wystarczy, że włączysz tryb czyszczenia dna. Robot Dolphin M500 zajmie się wyłącznie tym zadaniem, dzięki czemu dużo szybciej upora się z zabrudzeniami.

Robot do basenu ze skuteczną filtracją i szczotkami

Odkurzacz basenowy cechuje się skuteczną filtracją. Zgrubnymi filtrami siatkowymi (100 µm) usuną większe zanieczyszczenia i posłużą do wiosennego czyszczenia basenów zewnętrznych. Jako filtry ultradokładne (50 µm) stosowane są filtry kartuszowe zatrzymujące najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Na wyposażeniu dwie podwójne szczotki CB z PVC, z dwoma pierścieniami WB ze specjalnej gąbki, ułatwiającej poruszanie się odkurzacza do basenu po śliskich powierzchniach - czyli w basenach pokrytych ceramiką i mozaiką oraz wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.

Cechy robota odkurzającego Dolphin M500:

  • Kosz filtracyjny z dwoma wkładami siatkowymi (100 µm) i dwoma wkładami ultra dokładnymi (50 µm) dostępny od góry – szybkie i łatwe płukanie kosza.
  • Duża pojemność kosza umożliwia zebranie wszystkich zanieczyszczeń podczas jednego cyklu pracy.
  • Doskonale radzi sobie z przetłoczeniami na ścianach basenów poliestrowych.
  • Niska masa bardzo ułatwia transport i operowanie odkurzaczem.
  • Szybkie opróżnianie odkurzacza z wody po wyjęciu z basenu.
  • Doskonała skuteczność czyszczenia – aktywna szczotka usuwa większość skupisk glonów i bakterii.

Co potrafi DOLPHIN M500?

Przeznaczony do basenu do 15 metrów
Co wyczyści dnościanalinia wody
Jakie posiada programy mycia standard kompleksowe czyszczenie basenu 180 minut
szybki  przyśpieszone czyszczenie  90 minut
ultradokładne  wolniejsze ruchy odkurzaczazwiększone ssaniebardzo skrupulatne odkurzanie dna basenu 210 minut
tylko dno  czyszczenie dna i narożników  120 minut
tylko linia wody  czyszczenie ścian i linii wodnej basenu 120 minut
Jak szybko umyje 90 minut / 120 minut / 180 minut / 210 minut 
Funkcje i możliwości 
Szczotka czyszcząca CB (Combi Brush)Aktywna PVC  Szczotka łączona (CB) to PVC z pierścieniem o miękkiej, gąbczastej piance Aktywna szczotka charakteryzuje się specjalnym, wyprofilowanym kształtem "skrzydełek" - wyłapując zanieczyszczenia jeszcze precyzyjniej Zastosowanie w  basenach foliowanych, prefabrykowanych, żywicowych, poliestrowychW gładkich, ceramicznych i mozaikowych basenach robot z tym typem szczotek może się ślizgaćWybór szczotki do zalecanego rodzaju basenu - zwiększa jej żywotność! 
Filtracja Wkłady filtracyjne - zgrubny filtr siatkowy, ultradokładny filtr kartuszowy
Dokładność filtracji  100 µm - siatkowe50 µm - ultradokładne
Sterowanie żyroskopem  Tak
Wózek transportowy Tak
Aplikacja mobilna Tak
Programowanie tygodniowe  Tak powtarzalne rozpoczęcie pracy o wybranej godzinie w wybranym dniu tygodnia
Opóźnienie startu Tak od 1 do 6 godzin umożliwia opadnięcie zanieczyszczeń na dno basenu po wyłączeniu pompy basenowej
Zdalne sterowanie  Tak  Poprzez aplikacje mobilną
Długość kabla  18 
Waga  11 
Gwarancja 4 lata


Pozostałe informacje:  
Wydajność pompy: 18 m3 / h, Zasilacz cyfrowy: IOT - Always connected, Napięcie zasilania pierwotne 220 – 240 V, 50-60 Hz, 2 A, Napięcie zasilania wtórne = 29 V, Moc znamionowa 120 W, Stopień ochrony zasilacza IP 54

Wideo:

999910
Możliwości dodatkowe
Aplikacja Bluetooth
Wózek transportowy
Zdalne sterowanie
Czyszczenie
Dno | Ściana | Brzeg
Szczotka
CB
PVC
Długość kabla [m]
18
Długość basenu [m]
15