Kontakt z nami: tel: + 48 600 378 222, mail biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00)

Odkurzacz do basenu akumulatorowy 

Odkurzacze ręczne są znakomitym rozwiązaniem do większych basenów, które potrzebują punktowego czyszczenia, oraz mają niewielkie bądź umiarkowane zabrudzenia. Urządzenie tego typu wyposażone jest we własny silnik i filtr, dzięki temu jest wygodne w użytkowaniu i całkowicie niezależne od basenowej filtracji. 

Ręczny odkurzacz do basenu - na co zwracać uwagę przy zakupie

W sklepie internetowym z akcesoriami basenowymi, chemią basenową i techniką basenową - Poolneo.pl - możesz cieszyć się swobodą i dowolnością wyboru. Wszystkie produkty sprowadzamy bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych polskich dystrybutorów. Na rynku istnieje szeroka gama modeli, ale u nas znajdziesz już te specjalnie wyselekcjonowane, najbardziej cenione przez wielbicieli basenu i profesjonalistów branży. Dobry ręczny odkurzacz do basenu powinien spełniać kilka kryteriów. Produkty basenowe Water Tech cechują się potężną baterią litowo-jonową, która zapewnia wydłużony cykl życia akumulatora, pozwala w krótkim czasie naładować go do pełna, a samo rozładowywanie energii nie wpływa na jakość czyszczenia basenu. Bateria gwarantuje silne ssanie i zbieranie z dna basenu zarówno małych, jak i większych zanieczyszczeń, niezależnie od stopnia jej naładowania. Innym ważnym aspektem jest wymienna, wszechstronna głowica i długi uchwyt, który można uzyskać, mocując do odkurzacza ręcznego dowolną tyczkę teleskopową. To wszystko sprawia, że bez większego wysiłku możemy wyczyścić głębokie i duże baseny. Kolejną godną uwagi cechą jest wydajna filtracja. 

Dlaczego akumulatorowy odkurzacz basenowy jest warty zakupu? 

Co prawda odkurzacze basenowe tego typu wymagają ręcznego działania i nie jest to wybór zalecany tym osobom, które szukają wygody i w pełni zautomatyzowanego sprzętu. Mają jednak szereg innych, pożytecznych zalet. 

  • Lekkie i kompaktowe, sprawdzają się w każdym rodzaju basenu. Łatwy do przenoszenia, nie zajmuje dużo miejsca
  • Doskonałe ssanie, wykorzystujące moc baterii, pozwalające na szybkie odkurzenie zanieczyszczeń
  • Wyposażone w wielowarstwowe filtry, pozwalające wyłapać różnego rodzaju zanieczyszczenia 
  • Długa żywotność baterii, pozwalające na godzinne sprzątania bez ładowania
  • Krótki czas ładowania baterii do pełna

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji