biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

ODKURZACZE DO BASENU

Jako jedyna firma w polsce posiadamy centrum testowe i dajemy możliwość przetestowania i wypróbowania każdego z robotów, który posiadamy w ofercie. Jako jedyni z nielicznych posiadamy Assistance24h w przypadku uszkodzenia robota udostępniamy zastępczy na czas ekspresowej naprawy. Jeżeli nie wiesz jaki odkurzacz do basenu zastosować w swoim basenie możesz skontaktować się z naszym miłym, profesjonalnym konsultantem pod numerem telefonu: +48 787 603 606 lub pisząc maila na adres biuro@poolneo.pl

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Czyszczenie basenu

Czyszczenie basenu jest najważniejszą czynnością eksploatacyjną basenu. Oprócz stosowania chemii do basenu należy go czyścić mechaniczne. Istnieją 3 podstawowe metody czyszczenia basenu: odkurzacz do basenu ręczny, odkurzacz do basenu mechaniczno-pneumatyczny oraz odkurzacz do basenu typu robot. Najwygodniejszym i najlepszym rozwiązaniem są odkurzacze do basenu typu robot ponieważ nie wymagają żadnego nakładu pracy i bardzo dobrze czyszczą basen.

Odkurzacz do basenu typu robot

Odkurzacz do basenu typu robot posiada swój własny silnik elektryczny, który zasilany jest z transformatora(potocznie nazywanego sterownikiem). Wtyczki jak i sam kabel są hermetycznie zamknięte więc bez problemu można korzystać z basenu podczas jego czyszczenia przez odkurzacz basenowy typu robot

Odkurzacz elektryczny

Odkurzacz elektryczny posiada aktywne rolki czyszczące, które obracają się wokół własnej osi. W ten sposób wzburzają brud, który następnie zasysa odkurzacz. W zależności od typu basenów, stosuje się różne szczotki czyszczące.

  • - do basenów murowanych i foliowych: szczotki PVC
  • - do basenów wyłożonych mozaiką bądź ceramiką - szczotki WB
  • - do basenów obydwu powyżej ale z gorszą efektownością czyszczenia - szczotki CB

Odkurzacz basenowy typu robot

Odkurzacz basenowy typu robot ma to taką zaletę, że jest niezależny od systemu filtracji np. od mocy pompy filtracyjnej. Plusiem jest też to, że zebrany brud nie trafia do pojemnika filtracyjnego ze złożem kwarcowym tylko do filtra odkurzacza elektrycznego. Odkurzacze do basenu posiadają filtr, który jest bardzo łatwo wyczyścić, wystarczy opłukać go wodą. W zależności od producenta filtr może być wyciągany z góry np. Dolphin S100, S200, S300i, bądź z dołu np. Hayward AquaSharkDolphin M400 czy Dolphin M500.

Jaki odkurzacz do basenu?

Zastanawiasz się jaki odkurzacz do basenu wybrać? Odkurzacze do basenu w naszej ofercie są sprawdzone, przez nas jak i przez klientów. Niezależnie który wybierzesz, będziesz zadowolony.

Odkurzacz do basenu BESTWAY i INTEX

Jeżeli Twój basen jest do 10m2 i masz małe zabrudzenia polecamy Hayward Aquanaut 250li ponieważ nie ma kabli, jest lekki i poręczny i czyści łatwy do usunięcia brud. Polecany przez nas odkurzacz do basenu BESTWAY oraz odkurzacz do basenu INTEX to również Aquanaut 250li.