biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

Filtruj według

Marka

Marka

Przepływ [m3/h]

Przepływ [m3/h]

Zasilanie

Zasilanie

Moc wyjściowa P2 [kW]

Moc wyjściowa P2 [kW]

POMPA DO BASENU FILTRACYJNA

POMPA DO BASENU FILTRACYJNA

Jak dobrać pompę filtracyjną do basenu?

Pompa filtracyjna powinna 3x w ciągu dnia przefiltrować wodę przez filtr basenowy. Im lepsza jest filtracja w basenie, tym mniej stosujemy chemii basenowej. Jeżeli nie wiesz jaką pompę filtracyjną dobrać do swojego basenu możesz skontaktować się z naszym miłym, profesjonalnym konsultantem pod numerem telefonu: 787 603 606 lub pisząc maila na adres biuro@poolneo.pl

Trwałość pompy basenowej.

Długotrwale pracujące pompy basenowe ? Pompy do basenu firmy Speck przodują w rankingu najbardziej wytrzymałych pomp basenowych.  Marka Speck pumpen jest chwalona nie tylko za produkcję pomp basenowych, które długo trwale pracują, ale wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Pompy basenowe są utrzymywane w wyższym i niższym standardzie. By pompa filtracyjna służyła nam dłużej w basenie, należy regularnie czyścić jej prefiltr, gdyż zapchany prefiltr może doprowadzić do zatarcia się pompy basenowej.

Wydajność pompy do basenu

By pompa do basenu osiągała najwyższą wydajność, należy regularnie czyścić skimmer i prefiltr w pompie. Regularnie serwisować basen przed nadejściem zimy i przed rozpoczęciem sezonu letniego.

Pompa basenowa odporna na sól.

Jeżeli chcemy pozyskiwać chlor z elektrolizy wody w basenie, należy dobrać specjalną pompę basenową, która jest odporna na sól. 

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-12 z 57 pozycji

Aktywne filtry