biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

PRZECIWPRĄD DO BASENU

PRZECIWPRĄD DO BASENU

Przeciwprąd do basenu to urządzenie generujące silny strumień wody.

Decyzję o posiadaniu przeciwprądu powinieneś podjąć przed instalacją basenu. Ponieważ trzeba umieścić panel przedni tzw. zestaw końcowy w niecce basenowej. Do przeciwprądu basenowego należy również zestaw przed montażowy, należy to uwzględnić przy budowie basenu.

Przeciwprądy basenowe składają się z dwóch części.

Przeciwprąd do basenu to zestaw przedmontażowy oraz zestaw końcowy. Przeciwprąd do basenu może być turbiną napędzaną wydajnym silnikiem i magnesami trwałymi w którym moc jest przekazywana do śmigła bezdotykowo za pomocą sprzęgła magnetycznego. Przeciwprąd w basenie to profesjonalny trening nastawiony na wydajność, relaks i zabawę.

Przeciwprąd umożliwia swobodny trening pływacki.

Siłę strumienia przeciwprądu w basenie można indywidualnie regulować. W zależności od mocy przeciwprądu może on wyrzucić wodę z prędkością od 55 m3/h - 80 m3/h. A przeciwprąd basenowy z turbiną umożliwia nawet do 350 m3/h

Gdzie powinien być zamontowany przeciwprąd basenowy.

Przeciwprąd basenowy powinien być zamontowany w takim miejscu w basenie w którym będziesz mógł swobodnie pływać. Zazwyczaj jest to środek najkrótszego boku, w przypadku basenów prostokątnych.

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Aktywne filtry