Przeciwprąd basenowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Przeciwprąd do basenu Speck Badu JET PRO

• Maskownica przeciwprądu basenowego wykonana ze stali kwasoodpornej
• Pompa przeciwprądu 2.6 kW, 230 / 400 V zasilana trójfazowo, 50 Hz, pobór mocy 3.4 kW / 5.8 A
• Przepływ wody w basenie przez przeciwprąd 1050 l/min przy 1.0 bar
• Produkt posiada zgodność z normą europejską DIN-EN

33 874,00 zł (brutto) 27 539,84 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Przeciwprąd do basenu Speck 

Przeciwprądy do basenu  to urządzenia generujące silny strumień wody, który można indywidualnie regulować. Możliwość instalacji przeciwprądu basenowego nawet w małym basenie zapewnia użytkownikom nieograniczoną przestrzeń by można się było się poczuć jak na torze pływackim. Pływanie pod prąd to profesjonalny trening wysiłkowy poprawiający krążenie oraz stan układu mięśniowo-szkieletowego. Przeciwprąd spełnia także funkcję hydromasażu, rozluźnia napięte mięśnie i gwarantuje relaks w domowym zaciszu.

Dostajesz wszystko by podłączyć przeciwprąd basenowy.

Inowacyjna technologia śmigła Techno Logy generuje równomierny, miękki przepływ i tym samym umożliwia szczególnie naturalne doznania podczas pływania. Specjalna regulacja wydajności przeciwprądu basenowego do maks. 350 m/h pozwala na pływanie z wysoką wydajnością, idealne do profesjonalnego treningu, relaksu, treningu rehabilitacyjnego lub po prostu zabawy. A co najważniejsze - montaż urządzenia jest nieskomplikowany.

W cenie przeciwprądu basenowego jest wliczony zestaw przed montażowy.

Gotowy do podłączenia zestaw przeciwprądu basenowego składa się z zakupu zestawu przedmontażowego i zestawu końcowego, który różni się designem. Do wyboru są dwa indywidualne projekty w najlepszej jakości materiału. Jeden zestaw przedmontażowy przeciwprądu basenowego pasuje do jednego jak i drugiego designu.

232.5120.000
Metal
Spiż