POOLNEO.PL | ODKURZACZ DO BASENU OGRODOWEGO | DOLPHIN S300I | DNO / ŚCIANY / BRZEG | SKLEP INTERNETOWY
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Robot do czyszczenia basenu Dolphin S300i

Dolphin S300i - najlepszy robot basenowy z Serii S w portfolio firmy Maytronics. Przy projektowaniu i produkcji odkurzacza do basenu, włożono mnóstwo pracy, byś nie miał wątpliwości, że obcujesz z wyjątkowym sprzętem, najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin S300i mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 

7 049,00 zł (brutto) 5 730,89 zł (netto)
Brutto
check Dostępny

Robot do czyszczenia basenu Dolphin S300i

Dolphin S300i - najlepszy robot basenowy z Serii S w portfolio firmy Maytronics. Przy projektowaniu i produkcji odkurzacza do basenu, włożono mnóstwo pracy, byś nie miał wątpliwości, że obcujesz z wyjątkowym sprzętem, najwyższej klasy. Robot sprzątający Dolphin S300i mający wyłącznie dobre opinie wsród klientów, zaadresowano dla osób, które nie uznają kompromisów i pragną mieć zawsze świeży i czysty basen - w łatwy sposób, w krótkim czasie. 

Dolphin S300i doskonale odnajdzie się w foliowanych basenach ogrodowych, o nieckach nieprzekraczających 12 m.  Sprawnie i w szybkim tempie sprzątnie basen z trudnych i uporczywych ubrudzeń - od niewielkich gałązek, po liście, owady, a na brudzie organicznym - taki jak glony - kończąc. 

Steruj robotem basenowym Dolphin S300i z dowolnego miejsca!

Skocz w nowoczesność, zasmakuj w nieszablonowych rozwiązaniach! Połączenie z internetem za pomocą sieci WI-FI otwiera użytkownika na zupełnie nowe możliwości i jeszcze bardziej zwiększa komfort codziennego użytkowania. Steruj swoim odkurzaczem do basenu Dolphin S300i za pomocą telefonu lub tabletu - zupełnie jak zabawkowym samochodem na pilota! Za pomocą jednego przycisku, w prosty sposób, nakieruj robota na miejsca, które wymagają szczególnej uwagi.

Robot czyszczący basen, posiada możliwość indywidualnego, dostosowanego do potrzeb, zaprogramowania pracy - ustawisz długość czasu pracy (od 1,5 do 2,5 godziny), opóźnienie startu (od 1 do 3 godzin) i zegar tygodniowy (rozpoczęcie pracy w określonych godzinach i dniach tygodnia), wybierzesz też między kilkoma trybami pracy - normalne czyszczenie, szybkie czyszczenie, czyszczenie dna, czyszczenie lini brzegowej. 

Co w praktyce dadzą tak szerokie możliwości konfiguracji pracy robota sprzątającego? Jeżeli potrzebujesz np. szybko usunąć liście z basenu wystarczy, że włączysz tryb czyszczenia dna. Robot Dolphin S300i zajmie się wyłącznie tym zadaniem, dzięki czemu dużo szybciej upora się z zabrudzeniami.

Elektryczny odkurzacz do basenu Dolphin S300 znaczy oszczędność!

Wysoka skuteczność czyszczenia dzieje się za sprawą dwóch szczotek PVC - jednej umieszczonej z przodu, aktywnej (szczotka obraca się z dużą prędkością, dwukrotnie większą od obrotów kół napędowych), drugiej "normalnej", umieszczonej z tyłu odkurzacza.  

Z kolei zwrotność na dnie basenu zapewni innowacyjna technologia Power Stream. Odkurzacz basenowy Dolphin S300i zmienia kierunek jazdy, dzięki sterowanej siłownikiem obrotowej kierownicy. Ponadto robot do czyszczenia basenu wyposażono w mikroprocesorową diagnostykę skanującą dno i ściany - sprzęt sprząta w inteligentny, nieprzypadkowy sposób. Pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wysokości i różnym kształcie, nawet jeśli mają one wypłycenia.

Robot do czyszczenia basenu to również oszczędność na chemii basenowej potrzebnej do utrzymania krystalicznie czystej wody. Odkurzacz Dolphin S300i skutecznie zbiera glony i mikroorganizmy, które mogą powodować zmętnienie wody i zmianę jej koloru.

Prostota - siłą odkurzacza do czyszczenia basenu Dolphin 

Dolphin S300i to odkurzacz basenowy o niezwykle prostej i przystępnej, intuicyjnej konstrukcji. W tej serii odkurzaczy Maytronics, filtr umieszczono od góry, co usprawnia jego czyszczenie jak i wymianę. W zestawie otrzymasz 2 filtry, jeden o wartości filtrowania 100µm, który świetnie radzi sobie z np. liśćmi i piaskiem oraz drugi o wartości 50µm, który zbierze mikroorganizmy.

Cechy robota odkurzającego Dolphin S300i:

  • Kosz filtracyjny z dwoma wkładami siatkowymi (100 µm) i dwoma wkładami ultra dokładnymi (50 µm) dostępny od góry – szybkie i łatwe płukanie kosza.

  • Duża pojemność kosza umożliwia zebranie wszystkich zanieczyszczeń podczas jednego cyklu pracy.

  • Doskonale radzi sobie z przetłoczeniami na ścianach basenów poliestrowych.

  • Niska masa bardzo ułatwia transport i operowanie odkurzaczem.

  • Szybkie opróżnianie odkurzacza z wody po wyjęciu z basenu.

  • Doskonała skuteczność czyszczenia – aktywna szczotka usuwa większość skupisk glonów i bakterii.

Co potrafi DOLPHIN S300i? 

Przeznaczony do basenu do 12 metrów
Co wyczyści dno-ściany-linia wody
Jakie posiada programy mycia standard kompleksowe czyszczenie basenu 120 minut
szybki szybkie czyszczenie dna 60 minut
ultradokładne wolniejsze ruchy odkurzacza skrupulatne czyszczenie dna, ścian i linii wody 160 minut
tylko dno czyszczenie dna i narożników  120 minut
tylko linia wody  czyszczenie ścian i linii wodnej basenu 120 minut
Jak szybko umyje 60 minut / 90 minut / 120 minut / 160 minut
Funkcje i możliwości
Szczotka czyszcząca Standard PVC Aktywna PVC  Odporna na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe, chemikalia. Materiał szczotki wysoce plastyczny i giętki. Aktywna szczotka charakteryzuje się specjalnym, wyprofilowanym kształtem "skrzydełek" - wyłapując zanieczyszczenia jeszcze precyzyjniej
Filtracja Kosz Multi - Layer z podwójną, siatkową i dokładną filtracją 
Dokładność filtracji 100 µm - siatkowe 50 µm - ultradokładne
Sterowanie żyroskopem  Nie
Wózek transportowy Tak
Aplikacja mobilna  Tak
Programowanie tygodniowe  Tak powtarzalne rozpoczęcie pracy o wybranej godzinie w wybranym dniu tygodnia
Opóźnienie startu Tak  od 1 do 3 godzin umożliwia opadnięcie zanieczyszczeń na dno basenu po wyłączeniu pompy obiegowej
Zdalne sterowanie Tak  Poprzez aplikację mobilną
Długość kabla 18 
Waga 7,5
Gwarancja 3 lata

Pozostałe informacje: Wydajność pompy: 18m3 / h, Zasilacz cyfrowy: IOT - Always connected, Napięcie zasilania pierwotne 220 – 240 V, 50-60 Hz, 2 A, Napięcie zasilania wtórne = 29 V, Moc znamionowa: 120 W, Stopień ochrony zasilacza: IP 54

99996225
Możliwości dodatkowe
Aplikacja Bluetooth
Wózek transportowy
Zdalne sterowanie
Czyszczenie
Dno | Ściana | Brzeg
Szczotka
Aktywna PVC
PVC
Długość kabla [m]
18
Długość basenu [m]
12