Kontakt z nami pod numerem: 52 335 30 69 lub adresem: biuro@poolneo.pl

  • Nowy

WKŁAD DO FILTRA KARTUSZOWEGO | SWIM CLEAR MONO CARTRIDGE | HAYWARD

769,99 zł
Brutto 3-5 dni roboczych
Czas wysyłki: 3-5 dni roboczych
Dostawa: Darmowa
Przewoźnik: Kurier DPD, przedpłata i pobranie
Producent: Hayward
Ilość
Dostępny

Logo Tpay

replay
28 dni na zwrot towaru

star
99% pozytywnych komentarzy

account_balance
Wygodne i małe raty

euro_symbol
Gwarancja najlepszej ceny

WKŁAD DO FILTRA KARTUSZOWEGO | SWIM CLEAR MONO CARTRIDGE | HAYWARD 

Wkłady Hayward są wykonane z najwyższej jakości wzmocnionego materiału poliestrowego. Zapewniają doskonałą przejrzystość wody, a ich trwałość pozwala na dłuższe cykle filtracji.Oznacza to mniej czyszczenia i dłuższą żywotność produktu.

Średnica: 26,4 cm

Wysokość: 59,2 cm

Średnica wewnętrzna: 10,1 cm

Pierwsze kroki z filtrem kartuszowym Swimclear Hayward C150 SE

Wyłącz pompę.Jeśli filtr znajduje się poniżej poziomu wody, zamknij zawory lub zablokuj wlot rury ssącej i tłoczącej, aby zapobiec wypychaniu wody z basenu.

Wykręć korek spustowy i otwórz ręczny zawór spustowy, aby woda spłynęła z filtra.Opuść zaczep zabezpieczający i odkręć pierścień zaciskowy (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara).

Ostrożnie unieś głowicę filtra z zamocowanym pierścieniem zaciskowym, aby uzyskać dostęp do wkładu filtra. Wyjmij wkład C150SE i wyczyść go lub wymień na czysty zapasowy wkład.

Oczyścić O-ring wewnątrz głowicy filtra.

Ponowna instalacja wkładu w filtrze Hayward C150SE

Wyczyść wszelkie zabrudzenia zebrane od spodu korpusu filtra, a także z obszaru o-ringu.

Ostrożnie umieść wkład z powrotem w korpusie filtra, upewniając się, że jest zamontowany równomiernie nad piastą kolektora w dolnej części korpusu filtra.

Umieść głowicę filtra na korpusie filtra (upewnij się, że O-ring głowicy filtra jest czysty i prawidłowo osadzony).

Przykręć pierścień zaciskowy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara), aż zapadka zabezpieczająca zostanie całkowicie osadzona.

Uruchom filtr: Sprawdź, czy system filtracji jest zamknięty. Otwórz ręczny zawór upustowy, a także zawory ssące i zwrotne (jeśli dotyczy).

Czyszczenie wkładu Hayward C150 SE

Wewnętrzną i zewnętrzną stronę wkładu filtra można czyścić za pomocą węża ogrodowego. (Wkład jest łatwiejszy do czyszczenia, gdy jest suchy).

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozwól wkładowi wyschnąć po czyszczeniu i delikatnie szczotkuj jego pomarszczone powierzchnie, aby usunąć najdrobniejsze cząsteczki. Nie używaj myjki wysokociśnieniowej, która może uszkodzić filtr.

Aby usunąć pozostałości kremów przeciwsłonecznych, olejku do ciała i innych kosmetyków między fałdami wkładu, namocz wkład w roztworze do czyszczenia filtra.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta, a następnie pozwól mu namoczyć się średnio przez jedną do 24 godzin. Dokładnie wypłucz przed ponownym zainstalowaniem wkładu. Po zakończeniu czyszczenia dokładnie spłucz wodą.

Test

Zobacz także

call

Fachowe
doradztwo

Zadzwoń i sprawdź 52 335 30 68

local_shipping

Bezpieczna wysyłka

Każdą przesyłkę zabiezpieczamy tak, żeby bezpiecznie dotarła do Twoich rąk