biuro@poolneo.pl (pn - pt 8:00 - 16:00) | Doradztwo produktowe tel: (+48) 600 378 222 | Statusy zamówień tel: (+48) 606 448 788

WYPOSAŻENIE NIECKI BASENOWEJ

WYPOSAŻENIE NIECKI BASENOWEJ

Co to jest niecka basenowa? Niecka basenowa to najprościej mówiąc ściany i dno basenu. Niecka basenowa może być betonowa, kafelkowa, foliowa, czy poliestrowa. W zależności z czego jest wykonana, taki dopieramy do niej osprzęt. Jeżeli basen jest foliowy, wtedy dokupujemy do niego skimmer do basenu foliowego, przejścia murowe i dysze wlotowe, wtedy również muszą być do basenu foliowego. Ponieważ zarówno skimmer basenowy, jak i dysze umiejscowione są na ścianie, która wykonana jest z folii. Wobec czego muszą mieć uszczelkę do folii.  Analogicznie jeżeli basen jest kafelkowy, wtedy dobieramy do niego skimmer i dysze do basenu kafelkowego. Basen może być wyposażony w odpływ denny, który również musi być dopasowany do rodzaju basenu z którego jest wykonany. 

Aby wydłużyć sobie kąpiel, warto się zaopatrzyć w odpowiednie oświetlenie basenowe. Tradycyjnie oświetlanie do basenu to halogeny. Jednak ze względu na dużą pobieraną przez nie moc, polecamy lampy do basenu led, które pobierają znacznie mniej energii.  Basen często pełni funkcję ozdobną, zatem warto w nim umieścić oświetlenie kolorowe led RGB.

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji

Aktywne filtry